Klubstævne 17. November 2018
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 1 Dreng 25m pladeræs 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.54.69 Johan Voldby
2 1.26.60 Carl Emil Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 1 Pige 25m pladeræs 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.42.22 Alma Christjansen
2 0.48.87 Asta Brus
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 2 Dreng 25m pladeræs 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.37.19 Eramus Slot Grumsen
2 0.46.13 Marius Nielsen
3 1.17.31 Lasse Knudsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 2 Pige 25m pladeræs 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.28.06 Dea Slot Grumsen
2 0.39.72 Lærke Signe Kirkemann
3 1.01.34 Sarah Andersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 3 Dreng 25m pladeræs 9 år og ældre med bælte/vinger
1 0.50.88 Jeppe Knudsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 4 Dreng 25m crawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.44.59 Silas Møller Sørensen
2 0.51.00 Johan Voldby
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 4 Pige 25m crawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.45.03 Alma Christjansen
2 0.47.18 Asta Brus
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 6 Dreng 25m crawl 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.36.54 Eramus Slot Grumsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 6 Pige 25m crawl 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.33..34 Dea Slot Grumsen
2 0.38.38 Lærke Signe Kirkemann
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 8 Dreng 25m rygcrawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 1.06.96 Silas Møller Sørensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 8 Pige 25m rygcrawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.56.81 Alma Christjansen
2 1.08.00 Asta Brus
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 9 Dreng 25m rygcrawl 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.51.35 Eramus Slot Grumsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 9 Pige 25m rygcrawl 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.35.97 Dea Slot Grumsen
2 0.39.44 Lærke Signe Kirkemann
3 1.17.72 Aya Koudal Fucks
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 12 Dreng 25m bryst 7 og 8 år
1 0.52.03 Evald Lyng-Pedersen
2 0.55.41 Tristan Hentze
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 13 Dreng 25m bryst 9 og 10 år
1 0.25.60 Magnus Lauridsen
2 0.26.31 Nicklash Rosendal Jepsen
3 0.38.12 Malthe Hedegaard Grønlykke
4 0.40.00 Victor Vastrup
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 13 Pige 25m bryst 9 og 10 år
1 0.27.63 Rosa Kamstrup Søndergaard
2 0.27.81 Clara Solander
3 0.40.38 Emma Schjøtt
4 0.51.03 Frida Kleis Wridt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 14 Dreng 25m bryst 11 og 12 år
1 0.27.68 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 14 Pige 25m bryst 11 og 12 år
1 0.26.56 Cecilie Kristjansson
2 0.26.72 Caroline Hoberg
3 0.27.06 Tilde Ask Hansen
4 0.30.03 Marie Skaarup Bæk
5 0.33.28 Amalie Hentze
6 0.35.75 Anne Emilie Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 15 Dreng 25m bryst 13 og 14 år
1 0.21.81 Asger Bonderup Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 15 Pige 25m bryst 13 og 14 år
1 0.21.00 Laura Solander
2 0.25.94 Stine Bech
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 16 Pige 25m bryst 15 år og ældre
1 0.23.28 Jenny Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 18 Dreng 50m bryst 7 og 8 år
1 1.26.69 Gustav Harming
2 1.41.56 Evald Lyng-Pedersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 19 Dreng 50m bryst 9 og 10 år
1 0.57.28 Magnus Lauridsen
2 0.58.34 Nicklash Rosendal Jepsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 19 Pige 50m bryst 9 og 10 år
1 1.00.50 Clara Solander
2 1.43.25 Cille Møller
3 1.49.03 Sophia Sørensen
4 1.58.78 Frida Kleis Wridt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 20 Dreng 50m bryst 11 og 12 år
1 1.02.87 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 20 Pige 50m bryst 11 og 12 år
1 0.59.40 Helena Hedegaard Grønlykke
2 0.59.62 Cecilie Kristjansson
3 1.01.66 Rosa Kamstrup Søndergaard
4 1.02.56 Tilde Ask Hansen
5 1.03.07 Caroline Hoberg
6 1.10.71 Marie Skaarup Bæk
7 1.21.85 Anne Emilie Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 21 Dreng 50m bryst 13 og 14 år
1 0.49.25 Asger Bonderup Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 21 Pige 50m bryst 13 og 14 år
1 0.48.88 Laura Solander
2 0.58.40 Stine Bech
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 22 Pige 50m bryst 15 år og ældre
1 0.47.41 Sara Kjær Kristensen
2 0.51.50 Jenny Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 25 Dreng 100m bryst 9 og 10 år
1 2.08.03 Magnus Lauridsen
2 2.16.19 Nicklash Rosendal Jepsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 25 Pige 100m bryst 9 og 10 år
1 2.25.72 Rosa Kamstrup Søndergaard
2 2.28.06 Clara Solander
3 6.20.06 Frida Kleis Wridt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 26 Dreng 100m bryst 11 og 12 år
1 2.26.13 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 26 Pige 100m bryst 11 og 12 år
1 2.13.69 Cecilie Kristjansson
2 2.25.84 Caroline Hoberg
3 2.28.62 Marie Skaarup Bæk
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 27 Pige 100m bryst 13 og 14 år
1 1.53.97 Laura Solander
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 28 Pige 100m bryst 15 år og ældre
1 1.53.40 Jenny Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 30 Dreng 25m rygcrawl 9 og 10 år
1 0.36.62 Martin Brogaard Jensen
2 0.46.97 Evald Lyng-Pedersen
3 0.48.12 Tristan Hentze
4 0.55.00 Gustav Lisby
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 31 Dreng 25m rygcrawl 9 og 10 år
1 0.26.81 Magnus Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 31 Pige 25m rygcrawl 9 og 10 år
1 0.28.88 Rosa Kamstrup Søndergaard
2 0.33.84 Clara Solander
3 0.35.44 Marie Trier Gissel
4 0.42.65 Emma Schjøtt
5 0.43.34 Frida Kleis Wridt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 32 Dreng 25m rygcrawl 11 og 12 år
1 0.34.50 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 32 Pige 25m rygcrawl 11 og 12 år
1 0.23.60 Cecilie Kristjansson
2 0.24.53 Tilde Ask Hansen
3 0.28.12 Marie Skaarup Bæk
4 0.30.32 Caroline Hoberg
5 0.32.72 Anne Emilie Jensen
6 0.39.18 Amalie Hentze
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 33 Dreng 25m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.19.78 Asger Bonderup Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 33 Pige 25m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.22.15 Laura Solander
2 0.27.75 Stine Bech
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 34 Pige 25m rygcrawl 15 år og ældre
1 0.22.69 Jenny Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 36 Dreng 50m rygcrawl 7 og 8 år
1 1.22.03 Gustav Harming
2 1.51.31 Tristan Hentze
3 1.55.28 Gustav Lisby
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 37 Dreng 50m rygcrawl 9 og 10 år
1 1.01.46 Magnus Lauridsen
2 1.08.53 Malthe Hedegaard Grønlykke
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 37 Pige 50m rygcrawl 9 og 10 år
1 1.20.34 Clara Solander
2 1.22.97 Cille Møller
3 1.24.25 Sophia Sørensen
4 1.32.34 Frida Kleis Wridt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 38 Dreng 50m rygcrawl 11 og 12 år
1 1.14.19 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 38 Pige 50m rygcrawl 11 og 12 år
1 0.53.41 Cecilie Kristjansson
2 0.54.31 Tilde Ask Hansen
3 0.54.56 Helena Hedegaard Grønlykke
4 1.04.69 Marie Skaarup Bæk
5 1.05.18 Rosa Kamstrup Søndergaard
6 1.14.85 Amalie Hentze
7 1.29.78 Anne Emilie Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 39 Dreng 50m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.47.25 Asger Bonderup Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 39 Pige 50m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.50.94 Laura Solander
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 43 Dreng 100m rygcrawl 9 og 10 år
1 2.08.75 Magnus Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 44 Dreng 100m rygcrawl 11 og 12 år
1 2.49.47 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 44 Pige 100m rygcrawl 11 og 12 år
1 1.57.66 Cecilie Kristjansson
2 2.23.28 Marie Skaarup Bæk
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 46 Pige 100m rygcrawl 15 år og ældre
1 1.52.25 Sara Kjær Kristensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 48 Dreng 25m crawl 7 og 8 år
1 0.39.16 Evald Lyng-Pedersen
2 0.44.81 Tristan Hentze
3 0.54.00 Gustav Lisby
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 48 Pige 25m crawl 7 og 8 år
1 0.40.03 Dea Slot Grumsen
2 0.40.56 Julie Sofia Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 49 Dreng 25m crawl 9 og 10 år
1 0.18.90 Magnus Lauridsen
2 0.21.78 Nicklash Rosendal Jepsen
3 0.34.16 Victor Vastrup
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 49 Pige 25m crawl 9 og 10 år
1 0.25.94 Clara Solander
2 0.26.66 Rosa Kamstrup Søndergaard
3 0.31.16 Marie Trier Gissel
4 0.33.53 Frida Kleis Wridt
5 0.42.85 Emma Schjøtt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 50 Dreng 25m crawl 11 og 12 år
1 0.26.78 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 50 Pige 25m crawl 11 og 12 år
1 0,23.96 Caroline Hoberg
2 0.19.63 Tilde Ask Hansen
3 0.20.38 Helena Hedegaard Grønlykke
4 0.22.34 Cecilie Kristjansson
5 0.23.87 Marie Skaarup Bæk
6 0.29.03 Amalie Hentze
7 0.36.97 Anne Emilie Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 51 Dreng 25m crawl 13 og 14 år
1 0.15.72 Asger Bonderup Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 51 Pige 25m crawl 13 og 14 år
1 0.17.28 Laura Solander
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 52 Pige 25m crawl 15 år og ældre
1 0.19.31 Jenny Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 54 Dreng 50m crawl 7 og 8 år
1 1.26.28 Gustav Harming
2 2.02.03 Gustav Lisby
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 54 Pige 50m crawl 7 og 8 år
1 1.34.88 Julie Sofia Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 55 Dreng 50m crawl 9 og 10 år
1 0.45.85 Magnus Lauridsen
2 0.51.81 Nicklash Rosendal Jepsen
3 1.04.93 Malthe Hedegaard Grønlykke
4 1.29.35 Victor Vastrup
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 55 Pige 50m crawl 9 og 10 år
1 1.02.15 Clara Solander
2 1.05.94 Rosa Kamstrup Søndergaard
3 1.18.25 Sophia Sørensen
4 1.19.66 Frida Kleis Wridt
5 1.20.34 Cille Møller
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 56 Dreng 50m crawl 11 og 12 år
1 1.07.87 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 56 Pige 50m crawl 11 og 12 år
1 0.44.43 Tilde Ask Hansen
2 0.48.19 Helena Hedegaard Grønlykke
3 0.49.88 Cecilie Kristjansson
4 0.58.72 Marie Skaarup Bæk
5 1.11.75 Amalie Hentze
6 1.36.72 Anne Emilie Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 57 Dreng 50m crawl 13 og 14 år
1 0.38.37 Asger Bonderup Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 57 Pige 50m crawl 13 og 14 år
1 0.39.50 Laura Solander
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 58 Pige 50m crawl 15 år og ældre
1 0.40.31 Sara Kjær Kristensen
2 0.44.12 Jenny Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 61 Dreng 100m crawl 9 og 10 år
1 1.47.09 Magnus Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 61 Pige 100m crawl 9 og 10 år
1 2.22.97 Clara Solander
2 2.48.69 Frida Kleis Wridt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 62 Dreng 100m crawl 11 og 12 år
1 2.36.81 Thomas Gregersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 62 Pige 100m crawl 11 og 12 år
1 1.44.59 Tilde Ask Hansen
2 1.53.16 Cecilie Kristjansson
3 2.15.03 Marie Skaarup Bæk
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 63 Dreng 100m crawl 13 og 14 år
1 1.31.37 Asger Bonderup Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 63 Pige 100m crawl 13 og 14 år
1 1.28.59 Laura Solander
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 64 Pige 100m crawl 15 år og ældre
1 1.28.16 Sara Kjær Kristensen
|
|
|