Klubmesterskab 17.03.2012
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 1 Dreng 25m pladeræs 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.45.03 Jeppe Kondrup De Place
2 0.50.49 Kim Hamou
3 0.52.27 Sebastian Stormes
4 1.04.67 Carl Lisby Hansen
5 1.13.28 Sebastian Stouby
6 1.35.53 Mikkel Benfeldt Harboe
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 1 Pige 25m pladeræs 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.40.92 Malou Sophie Stormes
2 0.42.57 Josefine Glargaard Hansen
3 0.44.25 Alberte Hegewald
4 0.45.35 Anna Mortensen
5 0.48.37 Signe Heiberg
6 0.49.47 Maja Mølholm Gregersen
7 0.50.63 Emma Bøgelund
8 0.57.13 Tilde Ask Hansen
9 0.58.91 Josefine Slotø Katholm
10 1.15.78 Sine Markussen
11 1.26.69 Johanne Schou
12 1.40.87 Anne Emilie Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 2 Dreng 25m pladeræs 7 og 8 år med bælte/vinger
1 1.13.83 Jonas Kondrup De Place
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 2 Pige 25m pladeræs 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.32.78 Amanda Mehlsen
2 0.39.40 Sofie Winther Sørensen
3 0.40.46 Freja Glargaard
4 0.42.31 Laura Yderstræde Witzky
5 0.45.28 Sandi Hamou
6 0.50.40 Laura K. Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 3 Dreng 25m pladeræs 9 år og ældre med bælte/vinger
1 0.55.47 Shannon Benjamin
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 3 Pige 25m pladeræs 9 år og ældre med bælte/vinger
1 0.34.63 Laura Mølholm Gregersen
2 0.53.06 Christina Laursen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 4 Dreng 25m crawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.48.19 Kim Hamou
2 1.20.69 Carl Lisby Hansen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 4 Pige 25m crawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.38.56 Alberte Hegewald
2 0.39.17 Malou Sophie Stormes
3 0.45.50 Josefine Glargaard Hansen
4 0.49.22 Signe Heiberg
5 0.53.45 Emma Bøgelund
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 5 Pige 25m crawl 9 år og ældre med bælte/vinger
1 0.33.97 Laura Mølholm Gregersen
2 1.00.44 Christina Laursen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 6 Dreng 25m crawl 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.31.09 Magnus K. Jakobsen
2 0.37.97 Jonas Kondrup De Place
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 6 Pige 25m crawl 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.35.62 Amanda Mehlsen
2 0.36.37 Laura Yderstræde Witzky
3 0.37.15 Sofie Winther Sørensen
4 0.42.28 Freja Glargaard
5 0.46.60 Sandi Hamou
6 0.52.56 Laura K. Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 7 Dreng 25m bryst 9 år og ældre med bælte/vinger
1 0.37.19 Shannon Benjamin
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 7 Pige 25m bryst 9 år og ældre med bælte/vinger
1 1.01.59 Christina Laursen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 8 Dreng 25m rygcrawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.51.82 Kim Hamou
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 8 Pige 25m rygcrawl 6 år og yngre med bælte/vinger
1 0.39.27 Malou Sophie Stormes
2 0.48.13 Josefine Glargaard Hansen
3 0.58.44 Emma Bøgelund
4 1.07.17 Signe Heiberg
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 9 Pige 25m rygcrawl 7 og 8 år med bælte/vinger
1 0.38.25 Amanda Mehlsen
2 0.46.69 Freja Glargaard
3 0.48.37 Laura Yderstræde Witzky
4 0.54.19 Sandi Hamou
5 0.59.84 Laura K. Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 10 Pige 25m rygcrawl 9 år og ældre med bælte/vinger
1 0.37.87 Laura Mølholm Gregersen
2 1.14.12 Christina Laursen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 12 Dreng 25m bryst 7 og 8 år
1 0.54.67 Oliver Schjørmann Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 12 Pige 25m bryst 7 og 8 år
1 0.33.53 Rebecca Dalum
2 0.48.09 Ida Isabella Nielsen
3 0.48.10 Ida Lunddorf
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 13 Dreng 25m bryst 9 og 10 år
1 0.30.63 Rasmus Øvlisen Laustrup
2 0.31.40 Oliver Lund
3 0.31.41 Sebastian Ørndrup
4 0.42.12 Mathias Behrendtz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 13 Pige 25m bryst 9 og 10 år
1 0.27.44 Helene Levring Andersen
2 0.30.46 Sofie Boye
3 0.33.40 Sofie Madsen
4 0.43.88 Emma Christensen
5 0.46.87 Ida Glargaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 14 Dreng 25m bryst 11 og 12 år
1 0.22.40 Christian Mangaard
2 0.27.03 Sebastian Gorm Pedersen
3 0.27.65 Anton Olesen
4 0.30.19 Bjarke de Neergaard
5 0.30.37 Tobias Nielsen
6 0.32.47 Lasse Belza
7 0.32.57 Erik Bøgelund
8 0.32.79 Malthe Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 14 Pige 25m bryst 11 og 12 år
1 0.23.62 Line Dahl Andersen
2 0.23.81 Isabella Dalum
3 0.26.25 Stine Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 15 Dreng 25m bryst 13 og 14 år
1 0.17.56 Kasper Levring Andersen
2 0.25.07 Jacob Lund
3 0.26.22 Henrik Olesen
4 0.30.43 Jeppe Soelberg Nielsen
5 0.31.57 Veronson Benjamin
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 15 Pige 25m bryst 13 og 14 år
1 0.21.60 Brigitta de Neergaard
2 0.22.72 Pia Belza
3 0.28.51 Simone Breinholt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 16 Dreng 25m bryst 15 år og ældre
1 0.18.68 Christian Agesen
2 0.19.03 Jacob Noes
3 0.21.59 Nicolaj R. P. Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 16 Pige 25m bryst 15 år og ældre
1 0.22.56 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 18 Pige 50m bryst 7 og 8 år
1 1.17.63 Rebecca Dalum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 19 Dreng 50m bryst 9 og 10 år
1 1.07.13 Sebastian Ørndrup
2 1.13.03 Oliver Lund
3 1.13.79 Rasmus Øvlisen Laustrup
4 1.27.89 Sebastian Krogh Simmelsgaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 19 Pige 50m bryst 9 og 10 år
1 1.03.09 Helene Levring Andersen
2 1.10.89 Sofie Boye
3 1.16.28 Sofie Madsen
4 1.35.27 Ida Glargaard
5 1.38.52 Emma Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 20 Dreng 50m bryst 11 og 12 år
1 0.54.28 Christian Mangaard
2 1.01.22 Sebastian Gorm Pedersen
3 1.01.56 Anton Olesen
4 1.04.72 Tobias Nielsen
5 1.06.52 Tobias Lang
6 1.06.68 Bjarke de Neergaard
7 1.09.26 Erik Bøgelund
8 1.10.62 Malthe Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 20 Pige 50m bryst 11 og 12 år
1 0.52.66 Line Dahl Andersen
2 0.53.69 Isabella Dalum
3 1.01.80 Stine Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 21 Dreng 50m bryst 13 og 14 år
1 0.40.66 Kasper Levring Andersen
2 0.55.95 Jacob Lund
3 1.10.06 Jeppe Soelberg Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 21 Pige 50m bryst 13 og 14 år
1 0.47.29 Brigitta de Neergaard
2 0.50.87 Pia Belza
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 22 Dreng 50m bryst 15 år og ældre
1 0.41.86 Christian Agesen
2 0.43.98 Jacob Noes
3 0.51.28 Nicolaj R. P. Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 22 Pige 50m bryst 15 år og ældre
1 0.51.84 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 24 Pige 100m bryst 7 og 8 år
1 2.44.96 Rebecca Dalum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 26 Dreng 100m bryst 11 og 12 år
1 2.03.60 Christian Mangaard
2 2.14.88 Anton Olesen
3 2.15.41 Sebastian Gorm Pedersen
4 2.23.40 Tobias Lang
5 2.26.88 Bjarke de Neergaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 26 Pige 100m bryst 11 og 12 år
1 1.59.25 Isabella Dalum
2 2.02.26 Line Dahl Andersen
3 2.17.49 Stine Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 27 Dreng 100m bryst 13 og 14 år
1 1.29.72 Kasper Levring Andersen
2 2.07.43 Jacob Lund
3 2.31.88 Jeppe Soelberg Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 27 Pige 100m bryst 13 og 14 år
1 1.46.19 Brigitta de Neergaard
2 1.55.49 Pia Belza
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 28 Dreng 100m bryst 15 år og ældre
1 1.31.86 Christian Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 28 Pige 100m bryst 15 år og ældre
1 1.52.67 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 30 Dreng 25m rygcrawl 7 og 8 år
1 0.37.46 Nikolaj Boye
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 30 Pige 25m rygcrawl 7 og 8 år
1 0.29.55 Amalie Klosterskov
2 0.30.28 Rebecca Dalum
3 0.40.81 Ida Isabella Nielsen
4 0.42.47 Jenny C. Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 31 Dreng 25m rygcrawl 9 og 10 år
1 0.29.28 Sebastian Ørndrup
2 0.31.45 Sebastian Krogh Simmelsgaard
3 0.32.09 Oliver Lund
4 0.32.50 Mathias Behrendtz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 31 Pige 25m rygcrawl 9 og 10 år
1 0.26.90 Sofie Boye
2 0.27.53 Helene Levring Andersen
3 0.32.95 Emma Christensen
4 0.36.91 Sofie Madsen
5 0.49.83 Ida Glargaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 32 Dreng 25m rygcrawl 11 og 12 år
1 0.22.71 Christian Mangaard
2 0.26.10 Lasse Belza
3 0.26.57 Sebastian Gorm Pedersen
4 0.28.07 Rasmus Emborg
5 0.29.29 Anton Olesen
6 0.31.82 Erik Bøgelund
7 0.32.03 Bjarke de Neergaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 32 Pige 25m rygcrawl 11 og 12 år
1 0.26.73 Line Dahl Andersen
2 0.26.75 Isabella Dalum
3 0.29.03 Stine Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 33 Dreng 25m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.17.50 Kasper Levring Andersen
2 0.23.73 Jonas Behrendtz
3 0.25.54 Henrik Olesen
4 0.26.14 Jacob Lund
5 0.31.47 Jeppe Soelberg Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 33 Pige 25m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.21.37 Pia Belza
2 0.23.53 Brigitta de Neergaard
3 0.26.37 Simone Breinholt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 34 Dreng 25m rygcrawl 15 år og ældre
1 0.20.03 Nicolaj R. P. Lauridsen
2 0.20.53 Christian Agesen
3 0.20.59 Jacob Noes
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 34 Pige 25m rygcrawl 15 år og ældre
1 0.23.60 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 36 Dreng 50m rygcrawl 7 og 8 år
1 1.18.99 Victor Søndergaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 36 Pige 50m rygcrawl 7 og 8 år
1 1.04.81 Rebecca Dalum
2 1.07.45 Amalie Klosterskov
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 37 Dreng 50m rygcrawl 9 og 10 år
1 1.12.25 Mathias Behrendtz
2 1.13.19 Sebastian Krogh Simmelsgaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 37 Pige 50m rygcrawl 9 og 10 år
1 1.01.37 Sofie Boye
2 1.05.14 Helene Levring Andersen
3 1.11.80 Sofie Madsen
4 1.17.63 Emma Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 38 Dreng 50m rygcrawl 11 og 12 år
1 0.49.40 Christian Mangaard
2 0.55.69 Lasse Belza
3 1.00.88 Sebastian Gorm Pedersen
4 1.17.85 Bjarke de Neergaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 38 Pige 50m rygcrawl 11 og 12 år
1 0.59.91 Isabella Dalum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 39 Dreng 50m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.36.63 Kasper Levring Andersen
2 0.56.22 Jonas Behrendtz
3 1.04.00 Henrik Olesen
4 1.08.45 Jeppe Soelberg Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 39 Pige 50m rygcrawl 13 og 14 år
1 0.47.28 Pia Belza
2 0.52.24 Brigitta de Neergaard
3 1.01.52 Simone Breinholt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 40 Dreng 50m rygcrawl 15 år og ældre
1 0.43.25 Christian Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 40 Pige 50m rygcrawl 15 år og ældre
1 0.54.99 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 42 Pige 100m rygcrawl 7 og 8 år
1 2.24.27 Rebecca Dalum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 43 Pige 100m rygcrawl 9 og 10 år
1 2.19.04 Helene Levring Andersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 44 Dreng 100m rygcrawl 11 og 12 år
1 1.56.94 Christian Mangaard
2 2.01.08 Lasse Belza
3 2.07.66 Sebastian Gorm Pedersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 44 Pige 100m rygcrawl 11 og 12 år
1 2.06.40 Isabella Dalum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 45 Dreng 100m rygcrawl 13 og 14 år
1 1.16.60 Kasper Levring Andersen
2 2.09.63 Jonas Behrendtz
3 2.30.63 Jeppe Soelberg Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 45 Pige 100m rygcrawl 13 og 14 år
1 1.44.23 Pia Belza
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 46 Pige 100m rygcrawl 15 år og ældre
1 2.09.97 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 48 Dreng 25m crawl 7 og 8 år
1 0.32.72 Frederik Juul Markussen
2 0.32.78 Nikolaj Boye
3 0.39.21 Christian Ravn Knudsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 48 Pige 25m crawl 7 og 8 år
1 0.25.59 Rebecca Dalum
2 0.33.19 Ida Isabella Nielsen
3 0.34.62 Ida Lunddorf
4 0.43.13 Jenny C. Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 49 Dreng 25m crawl 9 og 10 år
1 0.22.04 Sebastian Ørndrup
2 0.22.71 Oliver Lund
3 0.25.89 Sebastian Krogh Simmelsgaard
4 0.27.03 Mathias Behrendtz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 49 Pige 25m crawl 9 og 10 år
1 0.24.63 Sofie Boye
2 0.25.07 Sofie Madsen
3 0.25.53 Helene Levring Andersen
4 0.31.65 Emma Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 50 Dreng 25m crawl 11 og 12 år
1 0.18.79 Christian Mangaard
2 0.20.06 Sebastian Gorm Pedersen
3 0.21.49 Tobias Lang
4 0.22.40 Anton Olesen
5 0.23.63 Malthe Lauridsen
6 0.24.50 Lasse Belza
7 0.25.22 Erik Bøgelund
8 0.25.75 Bjarke de Neergaard
9 0.26.75 Rasmus Emborg
10 0.30.99 Andreas Ravn Knudsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 50 Pige 25m crawl 11 og 12 år
1 0.22.40 Isabella Dalum
2 0.23.43 Line Dahl Andersen
3 0.25.38 Stine Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 51 Dreng 25m crawl 13 og 14 år
1 0.14.03 Kasper Levring Andersen
2 0.20.23 Henrik Olesen
3 0.20.28 Jacob Lund
4 0.20.69 Jonas Behrendtz
5 0.21.88 Jeppe Soelberg Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 51 Pige 25m crawl 13 og 14 år
1 0.18.22 Pia Belza
2 0.19.59 Brigitta de Neergaard
3 0.23.19 Simone Breinholt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 52 Dreng 25m crawl 15 år og ældre
1 0.14.76 Jacob Noes
2 0.15.92 Christian Agesen
3 0.16.17 Nicolaj R. P. Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 52 Pige 25m crawl 15 år og ældre
1 0.17.78 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 54 Dreng 50m crawl 7 og 8 år
1 1.20.25 Nikolaj Boye
2 1.22.10 Victor Søndergaard
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 54 Pige 50m crawl 7 og 8 år
1 0.59.34 Rebecca Dalum
2 1.39.22 Jenny C. Jensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 55 Dreng 50m crawl 9 og 10 år
1 0.55.31 Sebastian Ørndrup
2 0.57.13 Oliver Lund
3 1.03.34 Sebastian Krogh Simmelsgaard
4 1.06.95 Mathias Behrendtz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 55 Pige 50m crawl 9 og 10 år
1 0.59.47 Helene Levring Andersen
2 1.11.84 Emma Christensen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 56 Dreng 50m crawl 11 og 12 år
1 0.44.72 Christian Mangaard
2 0.45.54 Sebastian Gorm Pedersen
3 0.49.45 Lasse Belza
4 0.51.49 Tobias Lang
5 0.53.13 Anton Olesen
6 0.55.90 Malthe Lauridsen
7 1.11.69 Andreas Ravn Knudsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 56 Pige 50m crawl 11 og 12 år
1 0.51.47 Isabella Dalum
2 0.53.88 Line Dahl Andersen
3 0.55.03 Stine Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 57 Dreng 50m crawl 13 og 14 år
1 0.30.35 Kasper Levring Andersen
2 0.45.25 Henrik Olesen
3 0.47.03 Jacob Lund
4 0.49.25 Jonas Behrendtz
5 0.50.75 Jeppe Soelberg Nielsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 57 Pige 50m crawl 13 og 14 år
1 0.39.97 Pia Belza
2 0.43.10 Brigitta de Neergaard
3 0.51.07 Simone Breinholt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 58 Dreng 50m crawl 15 år og ældre
1 0.35.09 Jacob Noes
2 0.36.15 Christian Agesen
3 0.37.03 Nicolaj R. P. Lauridsen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 58 Pige 50m crawl 15 år og ældre
1 0.41.51 Rikke Skovgård
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 60 Pige 100m crawl 7 og 8 år
1 2.14.76 Rebecca Dalum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 61 Dreng 100m crawl 9 og 10 år
1 2.10.56 Sebastian Ørndrup
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 61 Pige 100m crawl 9 og 10 år
1 2.07.56 Helene Levring Andersen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 62 Dreng 100m crawl 11 og 12 år
1 1.39.17 Sebastian Gorm Pedersen
2 1.41.13 Lasse Belza
3 1.46.23 Christian Mangaard
4 2.00.00 Tobias Lang
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 62 Pige 100m crawl 11 og 12 år
1 1.58.94 Isabella Dalum
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 63 Dreng 100m crawl 13 og 14 år
1 1.08.75 Kasper Levring Andersen
2 1.48.78 Jacob Lund
3 1.54.43 Henrik Olesen
4 2.02.04 Jeppe Soelberg Nielsen
5 2.03.35 Jonas Behrendtz
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 63 Pige 100m crawl 13 og 14 år
1 1.31.38 Pia Belza
2 1.56.54 Simone Breinholt
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 64 Dreng 100m crawl 15 år og ældre
1 1.18.90 Christian Agesen
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Løb 64 Pige 100m crawl 15 år og ældre
1 1.35.37 Rikke Skovgård
|
|
|